play_arrow

پادکست

اپیزود بیستم پادکست ایران و انقلاب

مجتبی شایسته ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ 9


Background
share close

اپیزود بیستم پادکست ایران و انقلاب، موضوع از اعتراض تا انقلاب و مختصری از زندگی مظفرالدین شاه را روایت می کند. در واقع برای اینکه بهتر بتونیم تصویر بهتری از نوع حکمرانی شاهی داشته باشیم که در زمان او انقلاب مشروطه به پیروزی رسید، گریزی به زندگی مظفرالدین شاه می زنیم.

مظفرالدین شاه پس از مرگ دو برادرش و همچنین کنار گذاشتن برادر بزرگترش از ولیعهدی در ۱۰سالگی به ولیعهدی رسید. او فردی ضعیف النفس، علیل المزاج و بی بصیرت بود. و ۴۰ سال منتظر شد تا جانشین پدرش شود. از طرفی او هیچ وقت از آذربایجان خارج نشد و…

اپیزود بیستم پادکست ایران و انقلاب به اصلاحات مربوط به دوران پادشاهی مظفرالدین شاه اشاره می کند. زمانی که افراد خوب تاریخ ما، شخصیت اصلی داستان نیستند، این وظیفه ما هست که زندگی آن ها را روایت کنیم.

شما می تونید پادکست ایران و انقلاب را در کست باکس بشنوید؛ عبارت پادکست ایران و انقلاب را در کست باکس جست و جو کرده و یا اینجا را کلیک کنید. صفحه ما در اپل پادکست اینجا هست. صفحه ما در گوگل پادکست را اینجا می توانید پیدا کنید. همچنین کانال تلگرام ما را هم در اینجا می تونید دنبال کنید. صفحه رسمی توییتر ما را هم در اینجا می توانید پیگیری کنید.

برای حمایت مالی از پادکست ایران و انقلاب می توانید اینجا را کلیک کرده و از طریق سایت حامی باش اقدام کنید.

 

Rate it
اپیزود قبلی
تاریخ، سیاست، اجتماع
play_arrow
share playlist_add
close
  • 8

پادکست

اپیزود نوزدهم پادکست ایران و انقلاب

مجتبی شایسته ۲۲ بهمن ۱۴۰۱

اپیزود نوزدهم پادکست ایران و انقلاب، موضوع از اعتراض تا انقلاب و شروع نهضت تنباکو و ارتباطش با ز ندگی ملکم خان را روایت می کند. در واقع نهضت تنباکو […]

ادامه trending_flat

نظرات این اپیزود (0)

نظرتون را درباره این پست این‌جا بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.