• Home
  • keyboard_arrow_rightبرنامه ها

برنامه ها

12 برنامه‌ها


Background

در این بخش، شما می توانید علاوه بر مشاهده آثار تولیدی رادیو هیواد، به منتخب پادکست های پیشنهادی ما که براساس کیفیت و محتوا، انتخاب شده اند دسترسی داشته باشید و هرکدام از برنامه هایی که به آن علاقه‌مند هستید رو دنبال کنید.

شما می توانید به دو صورت موضوعی و صاحبان یک اثر، به پادکست ها رجوع کنید و برنامه های مورد علاقه خود را دنبال کنید.

لازم به ذکر است که پادکست ها با اسم خود و بدون هیچ دخل و تصرفی، صرفا برای دستیابی شما به بهترین آثار منتشر شده، داخل سایت قرار داده شده است.

برنامه‌ها

کتاب اثر مرکب

برداشت هایی از کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی با اجرای الهه کاشانی که در پادکست کاکتوس تولید شده است رو می‌توانید در رادیو هیواد بشنوید. ما بهترین برنامه‌های تولید شده‌ای که رادیو هیواد به عنوان تولیدکننده یا اسپامسر آن بوده است را در رادیو هیواد منتشر می کنیم. برای دیدن سایر اپیزودها و فصل های پادکست کاکتوس می‌توانید به سایت کاکتوس مراجعه کنید و یا <a href="http://cactuspodcast.ie">اینجا</a> را کلیک کنید.

Serie image
برنامه‌ها

فصل ویژه برنامه

فصل ویژه برنامه یکی از برنامه‌هایرادیو هیواد است که به بررسی مناسبت‌های ملی می‌پردازد و تلاش دارد تا با مرور وقایع تاریخی، به بازخوانی تاریخ و فرهنگ سرزمین ایران بپردازد. ایم فصل به همت گروه هیواد تولید و در سایت بهترین پادکست‌های فارسی منتشر شده است.

Serie image
برنامه‌ها

واگویه

واگویه نام یک برنامه با محوریت زبان حال افراد می‌باشد که شما می‌توانید با توجه به موضوع هر اپیزود، آن‌ها را بشنوید. اگر حال دلتون خوب نیست یه دکلمه می تونه شما رو آروم کنه. دکلمه شنیدن ما رو از حال خودمون بیرون می بره و یکم آرامش بهمون هدیه میده. واگویه براساس دلنوشته ها ساخته میشن و امیدواریم به شما انرژی خوبه بده.

Serie image
برنامه‌ها

لجستیک بازار

لجستیک بازار نام برنامه‌ای است که به بررسی کسب و کارهای لجستیکی می پردازد و تلاش دارد تا راه حل هایی برای ITمحور شدن این کسب و کارها ارائه نماید. لجستیک بازار به کسب و کارهای سنتی کمک می‌کند تا بتوانند با استفاده از فناوری اطلاعات، کسب و کار خود را توسعه داده و سودآوری بیشتری داشته باشند. این پادکست با حمایت شرکت فناوران لجستیک فاخر ایرانیان تولید و منتشر می شود.

Serie image
برنامه‌ها

راه روشن

راه روشن نام برنامه‌ای است که در مناسبت‌های مذهبی تولید شده و به روایت تاریخی یا برای گرامیداشت آن مناسبت تولید شده است. این برنامه ابتدا در پادکست کاکتوس تولید شد و پس از شکل گیری رادیو هیواد به این مجموعه منتقل شده است. هر برنامه به صورت جداگانه توسط رادیو هیواد تولید و منتشر می شود.

Serie image

<p style="text-align: justify">پادکست ایران و انقلاب با بررسی شرایط و ساختار اجتماعی، سیاسی، جغرافیایی و فرهنگی ایران، نحوه شکل گیری انقلاب های موفق در ایران را بررسی می کند.</p> <p style="text-align: justify">ما در واقع با بررسی انقلاب های موفق می خواهیم ببینیم هر انقلاب چه مسیری را طی می کند؟ جریان های اعتراضی و آشوب چه تفاوتی با انقلاب دارند و نتیجه یک انقلاب موفق چه جیزی است؟ با بررسی این موارد می توان انتظار داشت یک حرکت انقلابی چطور شکل می گیرد، چقدر زمان می برد تا یک انقلاب به نتیجه برسد و چطور باید یک انقلاب در مسیر درست قرار بگیرد تا به آرمان های خودش برسد.</p> <p style="text-align: justify">همچنین جامعه شناسان و کارشناسان سیاسی با شنیدن این پادکست می توانند راهکارهای برون رفت یک حکومت از بحران ها را براساس رفتار مردم در تاریخ طراحی و اجرا کنند.</p> <p style="text-align: justify">ما در پادکست ایران و انقلاب با مطالعه تاریخ از پیش از انقلاب مشروطه تا انقلاب 57 ،به بررسی شرایط مختلف این انقلاب ها، عوامل موفقیت این انقلاب ها و نیز ساختارهای ژئوپلیتیکی ایران می پردازیم. رفرنس اصلی این پادکست کتاب تاریخ بین دو انقلاب دکتر یراواند آبراهامیان است و در صورت ضرورت از مقالات دیگر هم استفاده خواهیم کرد.</p> <p style="text-align: justify">شما می تونید این پادکست را در کست باکس بشنوید؛ عبارت پادکست ایران و انقلاب را در کست باکس جست و جو کرده و یا <a href="https://castbox.fm/channel/id5168572?country=us">اینجا</a> را کلیک کنید. همچنین کانال تلگرام ما را هم در <a href="https://t.me/hmpc_iranvaenqelab">اینجا</a> می تونید پیگیری کنید. صفحه رسمی توییتر ما را هم در <a href="https://twitter.com/iranvaenqelab">اینجا</a> می توانید پیگیری کنید.</p>

Serie image
برنامه‌ها

شهرالمثل

شهرالمثل یکی از برنامه‌های تولیدی رادیو هیواد می‌باشد که به بیان جکایت‌های مربوط به هر ضرب المثل در زبان فارسی می‌پردازد. این برنامه به همت احمد اسدالهی در گروه هیواد تولید و منتشر شده است.

Serie image