play_arrow

پادکست

ثبت وقایع – اپیزود نهم اثر مرکب

پادکست کاکتوس ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ 918 3


Background
share close

اپیزود نهم پادکست اثر مرکب به ثبت وقایع پردازد. آروم و راحت شروع کنیم. فقط یک عادت ثبت کنیم. عادتی رو انتخاب کنیم که بیشترین کنترل رو روی ما داشته باشه. وقتی شروع به دریافت پاداش های اثر مرکب کردید توی جنبه های دیگری از زندگی تمرین های اثر مرکب رو پیاده سازی می کنیم. با وزن کم کردن شروع می کنیم. هرچیزی رو که می خواهیم بخوریم رو ثبت می کنیم. لقمه کره چربی که می خواهیم بخوریم.نوشیدنی که به سلامتی دیگران در مهمنای می خوریم و…. تا زمانیکه چیزی ننوشتید اتفاقی نمی افتد. در کاغذی که می خواهید وقایع رو ثبت کنید بنویسید ….

ارزش هر چیزی بهایی نیست که در اون لحظه می پردازید. این میتونه در طول زمان هزینه بیشتری برای شما داشته باشد. خانه خودتون رو تبدیل به انباری نکنید. روی خرید وسایل وسواس به خرج بدهید. گاهی نوشیدن یک فنجان قهوه در طول روز با یک دستگاه مرسدس بنز برابر می شود.

دارن هاردی

 

کاکتوس در واقع بهترین پادکست فارسی هست. که اپیزودهای متنوعی رو منتشر میکنه که حال دلمون خوب باشه تا دنیا جای بهتری واسه زندگی بشه.

برای شنیدن سایر قسمت ها اینجا را کلیک کنید.

 

Rate it
اپیزود قبلی
عادت خوب
کتاب اثر مرکب
play_arrow
share playlist_add
close
  • 953

پادکست

اپیزود هشتم فصل اثر مرکب – پیغام سری برای موفقیت

پادکست کاکتوس ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

اپیزود هشتم پادکست اثر مرکب به موضوع پیغام سری برای موفقیت می پردازد. اعتیاد به عادتهای خوب و بد همه از نکات مهم در موفقیت هستند. پرورش عادات خوب و […]

ادامه trending_flat

نظرات این اپیزود (0)

نظرتون را درباره این پست این‌جا بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.