play_arrow

ضرب المثل

پادکست ضرب المثل بین همه پیامبران جرجیس را انتخاب کرد

مجتبی شایسته ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ 93


Background
share close

پادکست ضرب المثل بین همه پیامبران جرجیس را برگرفته از کتاب امثال و حکم از انتشارات سنایی می باشد که به همت گروه هیواد تولید شده است. ضرب المثل ها چکیده‌ی افکار و عقاید ملت هاست که متأثر از اوضاع و احوال اجتماع می باشد. امثال و حکم جملات کوتاهی هستند که به کمک تکلم آمده و انتقال مفاهیم را آسان تر می کنند. ضرب المثل ها برگرفته از حوادث و اتفاقات گذشته است که پس از مدتی از یادها فراموش شده و در افواه و اذهان مردم بر جای می مانند.

برنامه ی شهرالمثل که اپیزود سوم آن پادکست ضرب المثل خر ما از کرگی دم نداشت می‌باشد، توسط احمد اسداللهی بازنویسی می شود و گویندگی این متن بر عهده ی محمد قربانی موحد بوده و انتخاب موسیقی،میکس و ادیت این اثر توسط محمد حسین منصوری است.

جرجیس یکی از پیامبران الهی است که بعد از حضرت عیسی در میان مردم شام برانگیخته شد.

ایراج میرزا

برای شنیدن این اپیزود در کست باکس اینجا رو کلیک کنید. تمام اپیزودهای پادکست کاکتوس رو در castbox میتونید بشنوید. کاکتوس در واقع بهترین پادکست فارسی هست. که اپیزودهای متنوعی رو منتشر میکنه که حال دلمون خوب باشه تا دنیا جای بهتری واسه زندگی بشه. برای دنبال کردن ما در کست باکس اینجا و برای دنبال کردن ما در پادکست اپل اینجا رو کلیک کنید. سایر اپیزودهای این فصل رو اینجا می تونید گوش کنید.

 

 

Rate it
اپیزود قبلی
نظرات این اپیزود (0)

نظرتون را درباره این پست این‌جا بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.