play_arrow

پادکست

۸۴ – ویژه برنامه تحلیلی سیاسی ۳ – قانون، پارلمان، حزب راست و چپ

مجتبی شایسته ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ 4


Background
share close

هشتاد و چهارمین اپیزود پادکست ایران و انقلاب به ویژه برنامه تحلیلی سیاسی با موضوع قانون، پارلمان و حزب راست و چپ می‌پردازد. بعد از بررسی داروینیسم در اپیزود قبلی، در این اپیزود به ریشه تاریخی شکل گیری پارلمان پرداخته و نحوه بلوغ قانون در جامعه مدرن را بررسی می‌کنیم. جایی که شمشیرها را زمین گذاشتند و درباره تمام موضوعات صحبت کردند. بعد از داستان شکل گیری قانون و پارلمان به سراغ احزاب رفتیم و نحوه شکل‌گیری احزاب را بررسی کردیم.

هشتاد و چهارمین اپیزود پادکست ایران و انقلاب، تحلیلی بر شکل گیری قانون، پارلمان و حزب می‌باشد. برهه حساس کنونی یک ابزار برای کنترل توده توسط قدرت حاکم در جهت برهم نزدن پازل قدرت و تداوم ساختار فعلی قدرت است.

شما میتونید از طریق شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۱۱۱۲۷۹۱۹۴۳ به نام مجتبی شایسته از ما حمایت مالی کنید.

شما همچنین از طریق این لینک میتونید به از طریق تتر از ما حمایت کنید.

آدرس ایمیل ما rapdaco@gmail.com و برای ارتباط از طریق تلگرام می‌توانید به یوزر https://t.me/iranvaenqelab و یا شماره موبایل ۰۹۰۳۰۸۱۷۵۴۴ پیام بدید.

ما را در کست باکس با جستجوی عبارت پادکست ایران و انقلاب یا تاریخ شفاهی انقلاب های ایران را در کست باکس جست و جو کرده و یا اینجا را کلیک کنید. صفحه ما در اپل پادکست اینجا و در گوگل پادکست را اینجا می‌توانید پیگیری کنید. همچنین کانال تلگرام ما را هم در اینجا و صفحه رسمی توییتر ما را هم در اینجا می‌توانید پیگیری کنید.

Rate it
اپیزود قبلی
جبهه ملی ایران
تاریخ، سیاست، اجتماع
play_arrow
share playlist_add
close
  • 8

پادکست

۸۳ – ویژه برنامه تحلیلی تاریخی ۴ – جبهه ملی ایران

مجتبی شایسته ۱۲ خرداد ۱۴۰۳

هشتاد و سومین اپیزود پادکست ایران و انقلاب نگاهی تحلیلی بر جبهه ملی ایران و رخدادهای سال ۱۳۲۰ تا ۱۳۲۹ دارد. مسیر تاریخی جامعه ایران به سمت ملی شدن صنعت […]

ادامه trending_flat

نظرات این اپیزود (0)

نظرتون را درباره این پست این‌جا بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.