• Home
  • keyboard_arrow_rightپادکست

پادکست


Background
share close

تولید و انتشار پادکست

یکی از حوزه های فعالیت مجموعه ما،تولید آثار صوتی، رادیویی و پادکست می‌باشد. رادیو هیواد، پس از تولید پادکست‌های فارسی با موضوعات مختلف، تصمیم گرفت بهترین پادکست های فارسی را نیز به مخاطبین معرفی و ارائه کند. از این رو با ایجاد بستری مناسب اقدام به تولید و انتشار پادکست ها، با هدف دسترسی کاربران فارسی زبان به بهترین پادکست های فارسی موجود کرد.

تیم ما با سابقه ای که در تولید پادکست با موضوعاتی از قبیل: آثار ادبی، کتاب های صوتی، آثار آیینی و مذهبی، روانشناسی و موفقیت، کارهای طنز و موضوعات مختلف دیگر دارد، سعی می کند با تلاش بر تولید آثاری با محتوای مناسب، بستری را برای مخاطب های عام و خاص فراهم آورد تا با تنوع و گوناگونی موضوعات موجود، جامعه آماری بالایی را فراهم کند.

ما تلاش می کنیم تا علاوه بر پیشرفت روزافزون خود، در بالاترین سطح باشیم و بنابر ارزش و اصول حرفه ای خود، مشتاق با همکاری با شما صاحبان اثرخواهیم بود. رادیو هیواد جایگاه انتشار بهترین پادکست‌های فارسی است و پس از بررسی محتوایی و تکنیکی آثار ارائه شده، بهترین آن‌ها در هر حوزه را منتشر خواهد کرد.

از طرفی با توجه به سابقه خود در تولید پادکست، با رعایت اصول پایه‌ای رسانه‌ آماده‌ایم تا در تولید و انتشار پادکست با شما همکاری داشته باشیم. در این مسیر پس از ارائه درخواست شما، ما پس از بررسی موضوع مورد نظر شما و نیز اقبال مخاطبان جامعه ایرانی اقدام به ارائه برنامه تولیدی شما خواهیم کرد و در زمینه تولید و انتشار در کنار شما خواهیم بود. کافی است از طریق صفحه تماس با ما (اینجا را کلیک کنید)، موضوع مورد نظر خود را با ما درمیان بگذارید تا مجموعه ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کند. ما برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک راه حل‌هایی برای برندینگ و توسعه کسب و کار آن‌ها از طریق پادکست داریم.